Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy

ZZiyaretçi Defteri

 

Yakup Yavuz ÇINAROĞLU
22.09.2013
anatoliasanatın kuruluşundan bu güne yakınen gelişimleri takip etmekteyim. farklı bir sektörle olmama rağmen sanatsal faaliyetlerin ve öğrenci eğitiminin her geçen yıl başarıyla arttığını rahatlıkla gözlemliyorum. bu gelişim, haftasonları ziyaretlerimde öğrencilerin ilerleyen çalışmaları, panolardaki çalışmalarının gelişimi ve kalıtesi, öğrenci öğretmen ilişkilerindeki sıcaklık ve saygı, bu başarıların tesadüf olmayacağının bir belirtisiydi.2013 öğretim yılında tüm öğrencilerin istedikleri bölümleri kazanmış olması ilerleyen yıllarda bu kurumun çok daha iyi konumlara geleceğinin işaretidir. tüm kurucu ve eğitimci arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
fatma odabaşı buldur
19.09.2013
emeği geçen herkesi tebrik ederim....
Ahmet kumcu
18.09.2013
canı gönülden sevdiğim hocam geçirdiğim şu 6 aylık kurs serüvenimde alabileceğim en güzel eğitimi aldım gerçekten sizi unuttum sanmayın ben kursa ilk geldiğim gün kazanacağımı biliyordum bana her konuda yardım ettiniz hocam size çok minnettarım ilerde çok iyi bir tasarımcı olursam parmakla ilk sizi göstereceğimden hiç bir şüpeniz olmasın yeni eğitim ve ögretim yıllarında başarılar dilerim hocam sağlıcakla kalın..:)
Sevay BOZKURT
04.11.2012
yani hocam çok tesüf ettim şuan sizi, o kadar şaheserim arasından sadece birini koymuşsunuz siteye ayrıca altında adımında yazması gerekiyordu, eshefle kınıyorum sizi saygılarımla :)
Ali Hatipoğlu
09.07.2012
Sevgili Bahadır Çalışmalarında başarılar dilerim. Çalışmalarını ve azmini takdir ediyorum. Kurs öğrencilerine de bu yeteneklerini yansıttığına inanıyorum. Yeni web sayfan hayırlı olsun ben çok beğendim. Umarım Anatolia Sanat için büyük katkıları olur. Sevgilerimle.
MEB Özel Anatolia Sanat Kursu Resmi Web Sayfasıdır. ©2011/16994 Anatolia Sanat - Bahadır Yusuf ODABAŞI Tüm hakları saklıdır.
2012 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.