Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy

DDuyurular

2020-21 2. dönem yağlıboya- akrilik ve ahşap boya derslerimiz 22 şubat '21 pazartesi günü başlıyor.

2020-21 2. dönem yağlıboya- akrilik ve ahşap boya derslerimiz 22 şubat '21 pazartesi günü başlıyor. SITEBASLIK 2020-21  2. dönem  yağlıboya- akrilik ve ahşap boya derslerimiz  22 şubat2020 -21 yılı 2.dönem
    AHŞAP BOYAMA
YAĞLIBOYA AKRİLİK dersleri 

Hafta sonu kısıtlamalarından dolayı derslerimiz hafta içi olacak olup
Ahşap boyama dersi
Pazartesi   
Ders saati  12:00 - 16:00 arası 
Ders süresi 3 saat
Kurs süresi 3 ay

Yağlıboya ve akrilik dersi
Salı ve Perşembe saat  14:00 - 18:00 arası 
Ders süresi 3 buçuk saat
Kurs süresi 3 ay

Sadece 1 gün , ister 2 tercih edilebilirAHŞAP BOYAMA
Dersin işleyişi:
Kursumuz hızlandırılmış kurs olup
3 ay sürer. Her gün ortalama 2-3 teknik çalışılır. İlk  2 ayda görülen teknikler için kurs malzemelerinden ahşap plakaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz . Normal akrilik boyalar, fırçalar ve diğer gerekli materyalleri dersin işleyişine bağlı olarak yine kurs malzemesinden kısmı olarak kullanabilirsiniz .Buradaki amaç dersi daha verimli ve hızlı işlemek,malzemesi görüp tanımak, sadece size uygun  ve gerekli malzemeleri hobi kırtasiyelerden satın almanızdır. 3. ay içinde sizin getirdiğiniz boyanacak materyaller üzerinde alıştırma yapılır. 

22 şubat pazartesi günü 1 saatlik ücretsiz katılım olup, tanışma, yapılacak çalışmaların örneklerle anlatımı, malzeme listesi oluşturma ve yoğunluk durumumuza göre haftaiçi ve haftasonu dersler ve saatleri gibi farklı ders günleri planlaması yapılacaktır. 
      Belirtilen ücretsiz ders toplanma tarihi ve saatinde Kursta bulunamayanlar, en geç bir sonraki hafta , ders gününe kadar kayıtlarını kursa gelerek yaptırmaları gerekir.


2020 -21 yılı 1.dönem
  YAĞLIBOYA ve AKRİLİK dersleri 
Salı ve Perşembe saat  14:00 - 18:00 arası 
Ders süresi 3 buçuk saat
Kurs süresi 3 ay

Sadece 1 gün , ister 2 tercih edilebilir

Yağlıboya ve akrilik dersi
Dersin işleyişi:
Bu yıl bir ilk olarak (isteğe bağlı) derslerimize Amerikan ve italyan efekt boya tekniklerini ve bazı ahşap boyama tekniklerini de ekliyoruz.
Bu tekniklerle kursumuz hızlandırılmış kurs olup 3 ay sürer. Her gün ortalama 2-3 teknik çalışılır. Bu teknikler için kurs malzemelerinden ahşap plakaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz . Normal akrilik boyalar, fırçalar ve diğer gerekli materyalleri dersin işleyişine bağlı olarak yine kurs malzemesinden kısmı olarak kullanabilirsiniz .Buradaki amaç dersi daha verimli ve hızlı işlemek,malzemeleri görüp tanımak, sadece size uygun  ve gerekli malzemeleri hobi kırtasiyelerden satın almanızdır. Ayrıca öğrenci seviyesine bağlı olarak bireysek olarak ilgilenilecektir.

23 şubat salı günü  saat 14:00 de 1 saatlik ücretsiz katılım olup, tanışma, yapılacak çalışmaların örneklerle anlatımı, malzeme listesi oluşturma ve yoğunluk durumumuza göre haftaiçi ve haftasonu dersler ve saatleri gibi farklı ders günleri planlaması yapılacaktır. 
      Belirtilen ücretsiz ders toplanma tarihi ve saatinde Kursta bulunamayanlar, en geç bir sonraki hafta , istedikleri haftaiçi ve haftasonu grubu ders gününe kadar kayıtlarını kursa gelerek yaptırmaları gerekir.MEB Özel Anatolia Sanat Kursu Resmi Web Sayfasıdır. ©2011/16994 Anatolia Sanat - Bahadır Yusuf ODABAŞI Tüm hakları saklıdır.
2012 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.