Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy

AAnatolia Sanat Hakkında

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
Özel BAHADIR YUSUF ODABAŞI SANAT KURSU
ANATOLİA SANAT- Bahadır Yusuf Odabaşı , Marka tescilli.

  ANATOLİA SANAT, EĞİTİM , İÇ MİMARLIK. RESTORASYON, SANAT ESERLERİ LİMİTED ŞİRKETİ           

  Ressam Bahadır Yusuf ODABAŞI tarafından 2004 te akademi yıllarında çalışma atölyesi ve resim kursu olarak kurulmuş, 2007 de ANATOLİA SANAT ismini almıştır. Kendi çalışma atölyesi olmasının yanı sıra bir çok sanatçı ve eğitim faaliyetleriyle bir çok eğiticinin çalışma noktasıdır. Sanata gönül verip öğrenmek isteyen hobi amaçlı veya yetenek sınavlarına hazırlanan öğrenciler için ise çalışma ve buluşma noktasıdır. Sanatseverler, görsel sanatların farklı alanlarında bir çok eseri burada izleyebilir, öğrenebilir ve temin edebilirler.

Anatolia Sanat Galerisi

Başta ressam Bahadır Yusuf ODABAŞInın çalışmaları olmak üzere bir çok ressam ve görsel sanatlarının bir çok alanından sanatçıları ve eserleri ile çeşitli sergi, organizasyon, tanıtımlarda bulunuluyor. Burada yapılan bir çok eser İstanbul içinde daimi olarak 14 noktada, yurt içi ve yurt dışında  bir çok yerde sergilenmektedir.
Görsel sanatlarla uğraşıyorsanız eserlerinizi değerlendirmek ya da kendinizi geliştirmek için bize ulaşabilirsiniz. Referanslarımızı, ayrıntılı açıklama ve eserlerimizi

www.anatoliasanat.com
www.bahadiryusufodabasi.com.tr
adreslerinde görebilirsiniz

  ANATOLİA GÖRSEL SANATLAR ATÖLYE VE EĞİTİM DERNEĞİ
İçişleri Bakanlığı Dernekler Genel Müdürlüğünce onaylanıp İstanbul Valiliği İl Dernekler Genel Müdürlüğü izniyle 2011 de açılmıştır.
MEB Özel Anatolia Sanat Kursu Resmi Web Sayfasıdır. ©2011/16994 Anatolia Sanat - Bahadır Yusuf ODABAŞI Tüm hakları saklıdır.
2012 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.