Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy

DDuyurular

Yüzyüze ve online derslerimiz devam ediyor

Pandemi dönemimde son kısıtlamalarda Milli Eğitim Bakanlığı kararıyla uygulama eğitimi olan kurslarda 20 yaş üstü için Kursta yüzyüze eğitimlerimiz devam ediyor. 20 yaş altı için güzel sanatlara hazırlık ve hobi karakalem dersi için online derslerimiz de devam ediyor . Detaylı Bilgi için kursumuzla irtibata geçiniz .
Pandemi dönemimde son kısıtlamalarda Milli Eğitim Bakanlığı kararıyla uygulama eğitimi olan kurslarda 20 yaş üstü için Kursta yüzyüze eğitimlerimiz devam ediyor. 20 yaş altı için güzel sanatlara hazırlık ve hobi karakalem dersi için online derslerimiz de devam ediyor . 
Detaylı Bilgi için kursumuzla irtibata geçiniz . 

Online dersler: 
Güzel sanatlara hazırlık ve hobi karakalem için
Salı
Çarşamba 
Cumartesi

Yüzyüze dersler:
Salı :           Gsf hazırlık - Karakalem,   Yağlıboya - akrilik 
Çarşamba:   Gsf hazırlık - Karakalem,   Ahşap boyama
Perşembe:   Gsf hazırlık - Karakalem,   Yağlıboya - akrilik 
Cuma:         Gsf hazırlık - Karakalem.

MEB Özel Anatolia Sanat Kursu Resmi Web Sayfasıdır. ©2011/16994 Anatolia Sanat - Bahadır Yusuf ODABAŞI Tüm hakları saklıdır.
2012 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.