Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy Anatolia Sanat, Resim Kursu, Güzel Sanatlara Hazırlık ve Hobi Kursları, Bakırköy

DDuyurular

2020-21 1. dönem , yağlıboya- akrilik ve ahşap boya derslerimiz 3 ekim cumartesi günü başlıyor.

2020-21 1. dönem, yağlıboya- akrilik ve ahşap boya derslerimiz 3 ekim cumartesi günü başlıyor. SITEBASLIK 2020-21  1. dönem , yağlıboya- akrilik ve ahşap boya derslerimiz  3 ekim cumartesi günü başlıyor.

2020 -21 yılı 1.dönem
  AHŞAP BOYAMA
YAĞLIBOYA AKRİLİK dersleri 
Haftasonu grubu 3 ekim Cumartesi günü
Haftaiçi Grubu 7 ekim Çarşamba günü başlayacaktır . 

Ahşap boyama dersi
Cumartesi ve Perşembe
Ders saati 16:00-19:00 arası 
Ders süresi 3 saat
Kurs süresi 3 ay

Sadece 1 gün tercih edilebilir

AHŞAP BOYAMA
Dersin işleyişi:
Kursumuz hızlandırılmış kurs olup
3 ay sürer. Her gün ortalama 2-3 teknik çalışılır. İlk  2 ayda görülen teknikler için kurs malzemelerinden ahşap plakaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz . Normal akrilik boyalar, fırçalar ve diğer gerekli materyalleri dersin işleyişine bağlı olarak yine kurs malzemesinden kısmı olarak kullanabilirsiniz .Buradaki amaç dersi daha verimli ve hızlı işlemek,malzemesi görüp tanımak, sadece size uygun  ve gerekli malzemeleri hobi kırtasiyelerden satın almanızdır. 3. ay içinde sizin getirdiğiniz boyanacak materyaller üzerinde alıştırma yapılır. 

3 ekim Cumartesi günü  ve 7 ekim Çarşamba günü saat 15:00 de 1 saatlik ücretsiz katılım olup, tanışma, yapılacak çalışmaların örneklerle anlatımı, malzeme listesi oluşturma ve yoğunluk durumumuza göre haftaiçi ve haftasonu dersler ve saatleri gibi farklı ders günleri planlaması yapılacaktır. 
      Belirtilen ücretsiz ders toplanma tarihi ve saatinde Kursta bulunamayanlar, en geç bir sonraki hafta , istedikleri haftaiçi ve haftasonu grubu ders gününe kadar kayıtlarını kursa gelerek yaptırmaları gerekir.


2020 -21 yılı 1.dönem
  YAĞLIBOYA ve AKRİLİK dersleri 
Haftasonu grubu 3 ekim Cumartesi günü
Haftaiçi Grubu 6 ekim Salı günü başlayacaktır . 


Cumartesi  saat 12:00-15:30 arası
Perşembe saat  16:00-19:30 arası 
Ders süresi 3 buçuk saat
Kurs süresi 3 ay

Sadece 1 gün , ister 2 tercih edilebilir

Dersin işleyişi:
Bu yıl bir ilk olarak (isteğe bağlı) derslerimize Amerikan efekt boya tekniklerini ve bazı ahşap boyama tekniklerini de ekliyoruz.
Bu tekniklerle kursumuz hızlandırılmış kurs olup 3 ay sürer. Her gün ortalama 2-3 teknik çalışılır. Bu teknikler için kurs malzemelerinden ahşap plakaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz . Normal akrilik boyalar, fırçalar ve diğer gerekli materyalleri dersin işleyişine bağlı olarak yine kurs malzemesinden kısmı olarak kullanabilirsiniz .Buradaki amaç dersi daha verimli ve hızlı işlemek,malzemeleri görüp tanımak, sadece size uygun  ve gerekli malzemeleri hobi kırtasiyelerden satın almanızdır. Ayrıca öğrenci seviyesine bağlı olarak bireysek olarak ilgilenilecektir.

3 ekim Cumartesi günü  ve 6 ekim Salı günü saat 15:00 de 1 saatlik ücretsiz katılım olup, tanışma, yapılacak çalışmaların örneklerle anlatımı, malzeme listesi oluşturma ve yoğunluk durumumuza göre haftaiçi ve haftasonu dersler ve saatleri gibi farklı ders günleri planlaması yapılacaktır. 
      Belirtilen ücretsiz ders toplanma tarihi ve saatinde Kursta bulunamayanlar, en geç bir sonraki hafta , istedikleri haftaiçi ve haftasonu grubu ders gününe kadar kayıtlarını kursa gelerek yaptırmaları gerekir.

MEB Özel Anatolia Sanat Kursu Resmi Web Sayfasıdır. ©2011/16994 Anatolia Sanat - Bahadır Yusuf ODABAŞI Tüm hakları saklıdır.
2012 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.